Середа, 29 Травня, 2024

В Мюнхені успішно протестували літаюче таксі

У Мюнхені успішно провели тестування прототипу аеротаксі. Міні-літак Lilium Jet, розроблений у рамках стартапу Lilium, може розвивати швидкість до 300 км/год при запасі дальності в 300 км.

Політ проводився без пасажирів, головною метою було тестування вертикального зльоту і посадки, яку забезпечують 36 електродвигунів на крилах літака. Спільно двигуни видають 2000 кінських сил, і для показаного нижче тестового запуску було потрібно всього 10% граничної потужності.

Керівник Lilium Деніел Віґанд зазначив, що працюючий прототип літаючого таксі вдалося розробити і побудувати трохи більше ніж за рік.

Дана модель може стати основою для масового виробництва аеротаксі. Повноцінну транспортну мережу, розроблену за моделлю Uber, планують запустити в декількох містах вже за 5 років, причому вартість польоту повітряним транспортом буде такою ж, як і поїздка наземним таксі.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися