Субота, 20 Квітня, 2024

У Німеччині новий електромобіль можна отримати безкоштовно

Виставкові зали дилерів електромобілів в Німеччині та Франції заполонили бажаючі отримати новий електромобіль. Завдяки новим субсидіям машину можна купити за ціною менше місячної абонплати за мобільний зв’язок, а в деяких випадках – отримати її безкоштовно.

Німецький автодилер Autohaus Koenig оголосив, що електромобіль Renault Zoe повністю покривається субсидіями. За 20 днів з моменту старту пропозиції майже 3000 людей поцікавилося умовами та 300 людей оформило контракти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Представники дилера в Берліні кажуть, що могли б продати більше електромобілів, але не вистачає менеджерів. Покупців прохають проявити терпіння.

У Франції продажі Renault Zoe можуть подвоїтися, субсидія складає до 7000 євро. У Нідерландах фонд субсидій у 10 млн євро на придбання електромобілів закінчився через вісім днів. Німеччина видає до 9000 євро на купівлю електромобіля.

Клієнти також можуть орендувати електромобіль у форматі лізингу. У Німеччині ставка складає 39 євро на місяць, у Франції – 79 євро на місяць за Renault Zoe.

Деякі європейські країни, навпаки, зменшують підтримку електротранспорту. Субсидії скоротили Великобританія та Бельгія.

Аналітики передбачають, що електромобілі стануть дешевшими за автівки на рідкому паливі в середині 2020-х років. Після цього ринок електрокарів почне прискорюватися самостійно без потреби в субсидіях.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися