Вівторок, 16 Липня, 2024

В Україні набирають національну збірну з футболу. Кіберфутболу

Фанати гри FIFA можуть спробувати стати одним з членів національної збірної з кіберфутболу. Відкрито реєстрацію в національний відбір до неї. Наша країна візьме участь у відборі до турніру FIFA eNations Cup, фінальна частина якого проходитиме 22-24 травня 2020 року в Копенгагені.

За результатами національного відбору двоє нових гравців увійдуть до складу національної збірної з кіберфутболу з дисципліни FIFA.

Узяти участь у відборі може кожен українець, якому виповнилося 16 років. Реєстрація триватиме до 5 березня на сайті ffu.ua/esports, участь у змаганнях безкоштовна.

Відбір складатиметься з трьох етапів, що пройдуть у березні поточного року. Перший та другий етапи будуть представляти онлайн-кваліфікацію (7-8 та 9-10 березня), за підсумками якої визначаться 32 гравці для фінального раунду відбору.

Фінальний етап пройде офлайн 28-29 березня у студії Maincast в Києві. Вона виявить двох найкращих гравців, які отримають статус офіційних гравців національної збірної команди України з кіберфутболу в дисципліні FIFA.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися