Вівторок, 16 Квітня, 2024

5 корисних функцій програвача MX Player для любителів дивитися відео на Android

Якщо ви плануєте переглядати відео на своєму смартфоні чи планшеті Android, тоді краще інсталювати програвач MX Player. Це потужний додаток, який пропонує гнучкі можливості налаштування. Ось п’ятірка його найбільш корисних функцій. Завантажити сам програвач можна за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad&hl=ru

Mx

  1. Відтворення відео у фоні

MX Player за замовчуванням налаштований так, щоб відтворювати файли лише при активному вікні. Але в опціях можна включити також фоновий режим роботи. Завдяки цьому, наприклад, можна запускати музичні кліпи та слухати їх паралельно з виконанням інших дій.

  1. Продовження перерваного перегляду

Багато хто дивиться фільми та серіали уривками – поки їде в транспорті на роботу чи додому тощо. MX Player дозволяє не шукати момент, на якому перервався перегляд. Програвач має опцію «Продовження», яка працює аналогом закладки в книгах. При наступному запуску додаток сам почне відтворення з потрібного місця.

  1. Копіювання налаштувань на інші пристрої

MX Player має дійсно багато опцій, і на його конфігурацію за своїми потребами можна витратити достатньо великий обсяг часу. Це не проблема, якщо програвач буде використовуватися лише на одному Android-гаджеті. Що робити, коли хочеться працювати з цим додатком на кількох пристроях? Для цього MX Player пропонує опцію синхронізації налаштувань. За допомогою команди «Експорт» можна сформувати конфігураційний файл, який потім можна переносити на інші девайси. Він також буде резервною копією, яка допоможе відновити налаштування при збої чи скиданні Android.

  1. Захист від дітей

Дієвий спосіб заспокоїти малечу, особливо в транспорті, – дати дитині смартфон із запущеними мультиками. А щоб малюк не наклацав чогось зайвого, можна увімкнути режим захисту від дітей. Для цього достатньо активувати відповідний тип блокування.

  1. Апаратне декодування HW +

Сучасні мобільні процесори мають спеціалізовані блоки для декодування відео. Якщо переглядати відео через них, тоді гаджет витрачатиме менше енергії, буде не таким завантаженим та швидше реагуватиме на команди. У програвачеві MX Player можна змінити універсальне програмне декодування на спеціалізоване апаратне. Найсучасніший тип останнього – HW +.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися