Середа, 24 Липня, 2024

Як дві людини можуть одночасно слухати Spotify з одного акаунту

Популярний сервіс стримінгової музики наполовину працює в Україні, і його музикою можна поділитися зі своїм другом. Одним акаунтом цієї служби можуть користуватися дві людини одночасно.

1-ifmj3tje7m3thp6_a7edpw

Один із найпростіших способів дозволити кільком людям користуватися одним акаунтом є сімейний пакет Spotify Premium for Family за $14,99 на місяць. Він дозволяє одночасно користуватися сервісом шістьом людям. Недолік такого підходу – усі користувачі повинні мешкати за однією адресою, і Spotify час від часу це перевірятиме.

Інший спосіб одночасного масового прослуховування треків у Spotify є використання режиму Offline Mode. Він також доступний для всіх користувачів пакету Premium. Цей режим дозволяє слухати завантажені у пам’ять пристрою треки, але з ним не можна завантажувати нову музику. Активувати Offline Mode на ПК можна, якщо клікнути на три крапки у правому верхньому кутку, перейти в меню «Файл» та натиснути Offline Mode. На iPhone чи Android ця функція знаходиться в меню налаштувань додатка в підменю «Відтворення».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися