Четвер, 29 Лютого, 2024

В Україні відкрився онлайн-кінотеатр з новинками кіно в HD

Популярний український файлообмінник ex.ua запустив на сайті новий розділ «Фільми». Слоган сервісу: «Новий день – новий фільм!». Тут викладають тільки прем’єри в HD-якості, однак, щоб подивитися бажаний фільм, потрібно мати вдачу. Адже новинки доступні на сайті лише протягом декількох днів.

Сам відеосервіс знаходиться не на ex.ua, а на окремому домені 175h.net. Його наповненням займаються не користувачі цього файлообмінника, а адміністрація.

Зараз у розділі «Фільми» трохи більше десяти фільмів, і майже всі вони – в якості 1080p. Тут представлені недавні та сучасні новинки кінопрокату – наприклад, гучний фільм Алехандро Іньярріту «Бьордмен». У кожного фільму є своя картка, з даними про саму стрічку, короткою рецензією і кадрами.

За словами представників ex.ua, мова йде не про сервіс, який діє постійно, а скоріше про спробу заміряти реакцію аудиторії на подібний формат подання контенту. Адже авторські права на тиждень за вартістю відрізняються від покупки авторських прав на фільм на рік.

«Це партнерська кнопка, можливо, через тиждень ми її заберемо, – повідомив представник ex.ua Юріс Пісковий в інтерв’ю AIN.ua. – Хотілося б подивитися на реакцію аудиторії і правовласників на подібну технологію». На його думку, саме за подібними моделями поширення відеоконтенту майбутнє, і вони могли б зацікавити правовласників.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися