Неділя, 26 Травня, 2024

Кращі зроблені з дронів відео

Одним з трендів минулого року стала зйомка фото та відео за допомогою дронів. Інтернет наповнили тисячі роликів та десятки тисяч фотографій, зроблених з цих пристроїв. Ми ж пропонуємо вам добірку найкращих відео, знятих з мультикоптерів у минулому році. У першій частині зробимо акцент на грізній та красивій природі.

Вулканічна активність для Ісландії не дивина. У цьому році нагадала про себе гора Баурдарбунга. Виверження було доволі інтенсивним. А оскільки це явище не тільки грізне, а й дуже красиве, місцеві мешканці зняли його за допомогою DJI Phantom Drone. Вийшло дуже захопливо.

Ще один вулкан, що вивергався в минулому році, – гора Ясур в острівній державі Вануату. Уся та ж модель DJI Phantom Drone знову продемонструвала неабияку надійність, підлітаючи майже впритул до жерла.

Виверження – не єдина небезпека, яку становлять гори. Обвали трапляються набагато частіше, а небезпечні вони тим, що їх не можна передбачити заздалегідь і вчасно евакуюватися. Один з таких катаклізмів стався на початку минулого року в містечку Тремено, що знаходиться в Південному Тіролі (північ Італії). За допомогою дрона вдалося зафіксувати його наслідки, в тому числі і руйнування, допомогти зі збором коштів на відновлення та зібрати більше 3 млн переглядів на YouTube.

Взагалі дрони та гори ніби створені один для одного. Величні краєвиди, що відкриваються з вершин, та сувора краса самих гір так і просяться бути зображеними на фото та відео. Не вірите? Тоді подивіться наступний ролик, який зняли в австралійських Блакитних горах.

Суворі крижані пейзажі Арктики – теж чудовий об’єкт для зйомки. Але робити це в умовах північного клімату доволі важко: сильний вітер та низька температура роблять свою справу. Тим не менше, у дослідника Пітера Кокса вийшло чудове відео, хоч сам він зазначив, що знімати його було зовсім нелегко.

Найбільший у свіді водоспад теж виглядає чудово з усіх ракурсів, в тому числі і зверху. Ніагарський водоспад теж знімали за допомогою DJI Phantom.

Чудово виглядають і тропіки. Переконайтесь в цьому, подивившись наступне відео, зняте в Таїланді.

Багато гарних місць для зйомки є на Гаваях. Але в наступному відео головний акцент робиться не на пейзажах островів, а на китах, що плавають біля берегів.

Наступне відео подібне до попереднього, але з більш різноманітним відеорядом: тут і кити, і дельфіни, і сам оператор потрапив у кадр.

Серфінгісти теж доволі цікаві, особливо коли їх багато і катаються вони класно. Ось такою компіляцією завершимо першу частину нашої добірки.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися