У War Thunder – бета-тест нового режиму “Світова війна”

Gaijin Entertainment запустила бета-тест нового ігрового режиму War Thunder “Світова війна”. Гравці зможуть особисто брати участь у знаменитих битвах Другої світової і навіть командувати військами, переписуючи історичні події.

Бої починають командири полків, які повинні в стратегічному режимі розставити фішки на карті поля бою. Далі відповідно до розташування фішок у битву включатимуться звичайні гравці.

Бойова операція триває до кількох годин і складається з ланцюжка завдань, які потрібно виконати для перемоги. Так, екіпажі можуть штурмувати позиції, захоплювати стратегічні точки або захищати конвої, а в противника буде протилежне завдання знищити конвой, вибити ворога з позиції або відбити штурм.

Всі битви в режимі повністю відповідають реальним можна буде вести танковий екіпаж при Ель-Аламейні та брати участь у Вітебській битві. Для повної відповідності до боїв допустять тільки певні моделі техніки. Гравець може грати як на виданих машинах базової комплектації, так і на своєму танку, якщо в нього в ангарі є відповідна модель.

Перший етап “Світової війни” вже в розпалі і триватиме до 10 червня, коли й будуть визначені переможці. Детальніше почитати про новий режим можна тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я