Вівторок, 16 Квітня, 2024

У Яндекс.Картах з’явилась пішохідна навігація

У Яндекс.Картах тепер можна прокладати маршрут для пішохідного руху. Функція доступна для мобільної і ПК-версії сервісу.


В Яндекс.Картах з’явилась пішохідна навігація

«Маршрути на Картах будуються з урахуванням дворів і пішохідних вулиць, мостів, переходів через дорогу та залізничні колії. Сервіс також показує відстань до місця і час, коли ви до нього дійдете. Це приблизна цифра з розрахунку швидкості, з якою ходить середньостатистичний пішохід», – кажуть в компанії «Яндекс».

За словами представників компанії, маршрути у великих містах складали українські картографи, а у Києві їм допомагали експерти зі збору даних. Навігація працює по всій Україні у тестовому режимі – що більше ви ходитимете з увімкненою програмою, то більше вона дізнаватиметься про зручні шляхи.

За допомогою нової функції можна не лише зорієнтуватися там, де ніколи не бували, але й, можливо, відкрити для себе новий, коротший шлях у знайомому районі. Приміром, оптимальний маршрут у Києві від Золотих воріт до Контрактової площі становитиме 2,5 км і забере 30 хв, в Одесі від залізничного вокзалу до пляжу «Ланжерон» – 2,8 км, які можна подолати за 33 хв, а у Харкові від площі Свободи до парку Горького – 2,5 км за 30 хв.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися