Четвер, 29 Лютого, 2024

Зламана кнопка живлення не завадить роботі

Неробоча клавіша активації смартфона не обов’язково означає, що потрібно шукати мобільнику заміну та терміново нести його в ремонт. Можна продовжити користуватися телефоном, вмикаючи екран іншими способами. На Android це можна робити декількома способами.

Спосіб апаратний

Активувати дисплей телефона можна телефонним дзвінком на нього. У більшості гаджетів при вхідному виклику екран вмикається автоматично, після чого можна працювати з ним. Так само засвітити дисплей можна після підключення до зарядного пристрою. Ще одним способом активації мобільника є кнопка камери. Після її натиснення девайс почне реагувати на дотики.

Спосіб програмний

Якщо хочеться продовжувати користуватися смартфоном майже так само, як і до поломки кнопки Power, тоді можна перепризначити її функцію на інші клавіші. Для роботи таких утиліт необхідно мати повні права адміністратора на смартфоні.

Для активації дисплея іншими кнопками підійде, наприклад, утиліта Power Button to Volume Button, яка дозволить вмикати та вимикати дисплей кнопками регулювання гучності, які є в більшості смартфонів на Android.

Іншим виходом може стати утиліта Gravity Unlock, яка визначає орієнтацію мобільника у просторі та його місцезнаходження. Якщо вона побачить, що гаджет взяли до рук, вона активує дисплей.

Утиліта Proximity Actions використовує датчик наближення, який знаходиться біля динаміка. Якщо закрити його пальцем, вона підсвітить екран.

Для простішої активації смартфона можна його потрясти. Тоді програма Shake Screen On Off активує смартфон, отримавши дані від акселерометра.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися