Баги надихнули Facebook на нові смайли

Нещодавно у Facebook стало можливим виражати своє ставлення до постів не одним лайком, а одним із відтінків емоцій. Поштовхом до цього, кажуть розробники соцмережі, стали її баги.

Користувачі регулярно надсилали до адміністрації Facebook листи зі скаргами на проблеми в роботі соціальної мережі – такими вони вважали наявність єдиної кнопки «Лайк». На їхню думку, у Facebook «загубилися» різні варіанти «лайків». Кількість подібних листів була настільки великою, що керівництво компанії проаналізувало ці повідомлення і прийняло своє рішення – втілити ці кнопки у реальність.

Тепер своє ставлення можна виразити не одним лайком, а обрати якийсь із семи варіантів емоцій. Це нововведення вже впровадили в іспанському та ірландському сегментах соціальної мережі. Вибір на користь цих країн зробили тому, що у багатьох ірландців та іспанців практично немає друзів за кордоном, і так зручніше тестувати нову функцію.

Вибір самих емоцій для нових «лайків» зробили на основі побажань користувачів і висловлювань, які частіше за інших вживалися в коментарях до постів у Facebook. Першими стали «хаха» (haha), «ура» (yay), «ого» (wow) і «сумно» (sad); пізніше до них додалися «любов» (love) і «злість» (angry) – ці стікери в соціальній мережі використовувалися найактивніше.

А ось кнопку «Не подобається» поки чекати не варто. На думку керівництва компанії, ця кнопка описує недостатньо точно емоції, які викликає той чи інший запис. До того ж користувачі будуть зловживати натисканням на неї.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я