Валізи навчилися зважуватися, заряджати та прогнозувати погоду

Популяризація концепції інтернету речей робить побутові предмети «розумнішими», і одними з перших це змогли оцінити мандрівники. Для них відомий виробник валіз, компанія Delsey, випустив сумку  Pluggage , яка вміє самостійно зважувати завантажені в неї речі, заряджати телефон та навіть прогнозувати погоду.

Завдяки вбудованому процесору та датчикам валіза зможе автоматично зважувати багаж та виводити результати на екрані смартфона через спеціальну утиліту. Розробник каже, що так буде простіше уникнути надлишку ваги та дізнатися про нього задовго до приїзду в аеропорт. Батарея валізи дозволяє живити не лише мікропроцесор, але й смартфон, віддаючи енергію по USB.

Окрім цих базових можливостей, виробник також досліджує можливість додаткових функцій. Сумка зможе, наприклад, відслідковувати стан своїх замків та повідомляти про це власнику. А замикати валізу можна буде через біометричну ідентифікацію за допомогою відбитку пальця. На додаток виробник також планує вбудувати в  Pluggage динамік, щоб можна було слухати музику без навушників.

Ці опції можуть з’явитися, якщо користувачі висловлять свою зацікавленість в них, проголосувавши на сайті delseypluggage.com, і тому фінальна ціна такої валізи поки невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я