Понеділок, 4 Грудня, 2023

Viber додав функцію для футбольних вболівальників

Користувачі Viber зможуть позмагатися в прогнозі результатів футбольних матчів безпосередньо в месенджері. Функція в чатах Viber «Таблиця лідерів» дозволить стежити за ходом матчів у режимі реального часу, а також переглядати результати і рейтинги безпосередньо в додатку. Користувачі зможуть спілкуватися і змагатися між собою в групових чатах на автоматично оновлюваній таблиці лідерів.

Ставки будуть оцінюватися за допомогою системи балів. Наприклад, якщо користувач вгадав переможця, але помилився з рахунком, йому все одно буде присуджений один бал. У разі, якщо рахунок передбачений коректно, – 3 бали.

Автори правильних прогнозів отримають унікальні призи від Viber: тисячі безплатних стікерпаків, ваучери на фільми у форматі HD від Rakuten TV, кредити Viber Out та багато іншого.

Користувач, який набрав найбільшу кількість балів, отримає звання «Найкращий футбольний фанат світу» та ексклюзивні квитки на матч «Ель-Класик» наступного сезону на стадіоні «Камп Ноу». Спеціально розроблений чат-бот буде оповіщати вболівальників про результати, а також нагадувати про можливість зробити нові прогнози.

Як підключити таблицю лідерів в групових чатах?

– Для початку потрібно поділитися своїми прогнозами результатів матчу в груповому чаті через нове доповнення World Football.

– Відразу після цього буде автоматично створена таблиця лідерів. Якщо інші учасники теж хочуть значитися в таблиці, їм також достатньо буде поділитися прогнозами в груповому чаті.

– За матч можна зробити не більше однієї ставки, при цьому така ставка буде відображатися відразу на всіх таблицях, в яких ви берете участь. Наприклад, якщо у користувача одна таблиця лідерів з друзями, а інша – з колегами, в обох таблицях буде враховуватися одна ставка.

– Спеціально розроблений чат-бот буде оповіщати вболівальників про результати матчів, а також нагадувати про можливість зробити нові ставки.

Як набираються бали?

– За системою 1X2. Для двох команд буде представлено три варіанти результату матчу: 1, 2, або X. 1 – для перемоги на своєму полі, 2 – для перемоги в гостьовому матчі, X – нічия. Якщо користувач вгадав переможця, але неправильно вгадав рахунок, йому все одно буде присуджений 1 бал.

– Якщо користувач точно передбачив результат матчу, він отримує 3 бали.

– Ці правила автоматично застосовуються для всіх таблиць лідерів.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися