П’ятниця, 1 Березня, 2024

Віброложка спростить обіди

У хворих на синдром Паркінсона є одна проблема: вони не можуть нормально поїсти. Проте новий аксесуар від Google допоможе їм подолати її. Пошуковий гігант додав до кухонного інструменту сучасні технології та отримав віброложку Liftware, яка і допоможе хворим. Розробники кажуть, що цей гаджет зменшує тремор рук на 70%.

При цій хворобі порушується проведення нервових сигналів, і кінцівки починають тремтіти. Через це їжа в ложці розплескується ще до того, як її піднесуть до рота. Віброложка долає це за допомогою вбудованого в неї вібромотора. Він змушує коливатися цей кухонний інструмент в протилежній фазі від тремтіння рук. Завдяки цьому коливання компенсують один одного, і ложка залишається нерухомою. Подібний принцип протифаз сьогодні активно використовується в звуковій техніці для видалення зайвих шумів чи зменшення їхньої гучності.

Високотехнологічну ложку розробили у стартапі Lift Labs із Сан-Франциско. Google нещодавно купив його та приєднав до свого підрозділу Google X. Останній створює різноманітні перспективні проекти: інтернет на повітряних кулях, автономні автомобілі, контактні лінзи з відстеженням рівня глюкози та інші рішення.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися