П’ятниця, 14 Червня, 2024

«Супер інтернет на день» – найпопулярніша пропозиція

Висновки експертів, що мобільна передача даних є однією з найбільш затребуваних послуг зв’язку, підтверджуються на практиці користувачами. Серед абонентів МТС найпопулярнішою пропозицією стала «Супер інтернет на день». За 10 місяців її існування до неї приєдналося понад 1,6 млн користувачів.

За умовами цієї послуги, за 1 грн на день можна отримати безлімітний інтернет-трафік на смартфоні чи планшеті. Доступний тариф – це одна з причин, чому в середньому один користувач «Супер інтернету на день» використовує більше 400 МБ трафіку на місяць.

Підключити послугу можуть абоненти будь-якого тарифного плану. Для цього достатньо відправити USSD-запит на номер *101*223# і натиснути кнопку виклику. При цьому нею можна користуватися як щодня, так і час від часу. В останньому випадку вартість безліміту складає 2,5 грн, а плата знімається тільки в день користування.

1 коментар

  1. Для щоденного використання у вас є “безліміт на місяць” за ~25 грн. Для чого Ви ще 2.5 гривні в людей витягаєте, якщо періодично, час від часу, можна використовувати “безліміт на день” за 1 грн. ?

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися