Від безоплатного Apple Music відмовляються користувачі

Фірмовий потоковий сервіс Apple Music став головним нововведенням iOS 8.4 і повинен був почати новий етап ринку музики, як це сталося свого часу з iTunes і iPod. Однак офіційні дані Apple не можна назвати радісними – кожен п’ятий користувач сервісу вже відмовився від нього.

Нещодавно опубліковані результати дослідження компанії MusicWatch показали, що 48% користувачів, які підписалися на Apple Music, уже залишили сервіс, який поки що доступний безоплатно. Близько 64% з тих, хто нині використовує сервіс, не буде продовжувати передплату – вже в жовтні потокова музика Apple стане платною.

Apple оперативно відреагувала на це дослідження і заявила, що від тих, хто із самого початку підключився, в Apple Music зараз залишилося 79% користувачів. Тобто від цього встановленого за замовчуванням безплатного сервісу відмовилася кожна п’ята людина – це великий відтік користувачів, вважають експерти. Службі Apple Music усього два місяці, і за цей час, згідно з дослідженням, його послухали тільки 11% власників iOS.

Точна кількість передплатників музичної служби невідома: у рамках квартального звіту Тім Кук обмежився щодо сервісу фразою «мільйони і мільйони передплатників». Але віце-президент Apple з інтернет-сервісів Едді К’ю на початку серпня уточнив, що мова йде про більш ніж 11 мільйонів передплатників, більше 2 мільйонів з яких обрали сімейну передплату (до 6 осіб).

Схоже, Apple вдалося залучити достатньо уваги з боку користувачів, а рекламна кампанія тільки підсилює цей ефект – усе більше людей дізнаються про існування сервісу, а спочатку залучені 11 мільйонів були вище всяких очікувань. Але чи встигнуть нові передплатники Apple Music потрапити на пробний період використання або їм відразу запропонують заплатити, поки невідомо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я