П’ятниця, 14 Червня, 2024

Від безоплатного Apple Music відмовляються користувачі

Фірмовий потоковий сервіс Apple Music став головним нововведенням iOS 8.4 і повинен був почати новий етап ринку музики, як це сталося свого часу з iTunes і iPod. Однак офіційні дані Apple не можна назвати радісними – кожен п’ятий користувач сервісу вже відмовився від нього.

Нещодавно опубліковані результати дослідження компанії MusicWatch показали, що 48% користувачів, які підписалися на Apple Music, уже залишили сервіс, який поки що доступний безоплатно. Близько 64% з тих, хто нині використовує сервіс, не буде продовжувати передплату – вже в жовтні потокова музика Apple стане платною.

Apple оперативно відреагувала на це дослідження і заявила, що від тих, хто із самого початку підключився, в Apple Music зараз залишилося 79% користувачів. Тобто від цього встановленого за замовчуванням безплатного сервісу відмовилася кожна п’ята людина – це великий відтік користувачів, вважають експерти. Службі Apple Music усього два місяці, і за цей час, згідно з дослідженням, його послухали тільки 11% власників iOS.

Точна кількість передплатників музичної служби невідома: у рамках квартального звіту Тім Кук обмежився щодо сервісу фразою «мільйони і мільйони передплатників». Але віце-президент Apple з інтернет-сервісів Едді К’ю на початку серпня уточнив, що мова йде про більш ніж 11 мільйонів передплатників, більше 2 мільйонів з яких обрали сімейну передплату (до 6 осіб).

Схоже, Apple вдалося залучити достатньо уваги з боку користувачів, а рекламна кампанія тільки підсилює цей ефект – усе більше людей дізнаються про існування сервісу, а спочатку залучені 11 мільйонів були вище всяких очікувань. Але чи встигнуть нові передплатники Apple Music потрапити на пробний період використання або їм відразу запропонують заплатити, поки невідомо.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися