Від Facebook почали відмовлятися – кількість користувачів скоротилася вперше в історії

Генеральний директор Марк Цукерберг заявив у звіті про доходи компанії, що бізнес компанії в соціальних мережах стикається з жорсткою конкуренцією.

Згідно зі звітом про доходи, соцмережа Facebook втратила приблизно 1 мільйон щоденних активних користувачів в період з 3 по 4 квартал 2021 року. Це перший випадок, коли компанія повідомила про зниження числа користувачів. Акції материнської компанії Meta впали на 22% на премаркеті після прибутку за 4 квартал.

Материнська компанія Facebook Meta повідомила про щоденну кількість активних користувачів в 1,929 мільярда за останні три місяці 2021 року. У 3 кварталі 2021 року корпорація повідомила в середньому про 1,93 мільярди активних користувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram

Генеральний директор Марк Цукерберг заявив у звіті про доходи компанії, що бізнес компанії в соціальних мережах стикається з жорсткою конкуренцією.

“Люди мають великий вибір того, як вони хочуть витрачати свій час, і такі програми, як TikTok, ростуть дуже швидко”, – сказав Цукерберг.

Він додав, що компанія зосередиться на Reels, її функції короткого відео в Instagram, яка дуже схожа на TikTok.

У Facebook/Meta закінчення 2021 року було насиченим. Колишня співробітниця Френсіс Хауген дала свідчення законодавцям в США і за кордоном, заявивши, що компанія незмінно ставить прибуток вище безпеки своїх користувачів.

Компанія також запустила масштабний ребрендинг, змінивши свою фірмову назву з Facebook на Meta і оголосивши, що буде зосереджена на так званому “метавсесвіті”, а не тільки на соціальних мережах. Прибуток Meta за 4 квартал показав, що цей бізнес компанії приніс операційний збиток у розмірі 10 мільярдів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я