Відчути себе Жаком Кусто можна в домашньому акваріумі

Ви можете стати ближчими до своїх домашніх рибок завдяки сучасним іграшкам. Японські виробники випустили крихітний підводний човен Submariner Camera. Він має вбудовану цифрову камеру і світлодіодне підсвічування. Так ви зможете відчути себе дослідником водних глибин, як відомий дослідник водного світу Жак Ів Кусто.

Пристрій має невисокі характеристики. Цифрова камера робить фотографії з роздільною здатністю 1280х960 пікселів, а відеоролики можна знімати тривалістю не більше п’яти хвилин. Вони також матимуть роздільну здатність 640х480 пікселів і частоту оновлення кадрів 30 разів на секунду. Зате таку субмарину можна занурювати навіть у воду з температурою до 50 градусів Цельсія.

Фотобатискаф має пульт дистанційного управління з інфрачервоним інтерфейсом, тому обидва пристрої потрібно завжди тримати в межах прямої видимості. Привернути увагу риб можна за допомогою штатива з комплекту з посудиною для корму.

Субмарина має 256 МБ вбудованої пам’яті, а передати вміст на комп’ютер можна за допомогою інтерфейсу USB. Вартість Submariner Camera в Японії становить $90. Замовити іграшку можна на сайті виробника CCP.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я