Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Vodafone TV ще два кльові телепакети

З’явилися ще дві причини підключити 3G-телебачення. Vodafone TV поповнився двома пакетами: «Дитячий» та «Пізнавальний».

Перший призначений для дітей та їхніх батьків – їм тепер доступні 11 тематичних телеканалів: Nickelodeon Junior, Nickelodeon, Дитячий Світ, Малятко ТV, Карусель, QTV, Піксель TV, Плюсплюс, Cartoon Network, Duck TV, Lale, а ще збірки мультфільмів і Дитячий кінозал.

Пакет «Пізнавальний» оцінять любителі цікавитися новим. У ньому 12 телеканалів: Discovery, National Geographic, Animal Planet, Nat Geo Wild, Viasat Nature, Viasat Explore, History, Viasat History, Англійський клуб ТБ, Англійський клуб ТБ HD, Viasat History/Nature HD, Travel Channel. І до цього ще два кінозали: «BBC Земля» та «Гармонія Класика».

Що таке Vodafone TV?

Це послуга, яка дозволяє користувачам 3G дивитися телеканали й фільми без платні за трафік. Щоб скористуватися нею, просто потрібно встановити додаток і вже через нього дивитися відео. Причому перші 7 днів безплатно. Як працює сервіс – читайте в нашому огляді.

Спочатку в послузі Vodafone TV були доступні такі пакети: «Ефір», що пропонує онлайн-перегляд телеканалів, з телепрограмою і зручними функціями перегляду; «Кіно», який містить колекції фільмів, мультфільмів, серіалів та шоу, зокрема, HD-якості; «Футбол», який  дозволяє дивитися прямі трансляції футбольних матчів.

Пакети «Дитячий» та «Пізнавальний» мають ті самі зручності цифрового ТБ. Наприклад, ті, хто пропустив улюблену передачу, мають доступ до записів телеканалів за останні 7 днів. Якщо потрібно, прямий ефір можна поставити на паузу до 10 хвилин і продовжити перегляд з моменту, на якому перегляд було зупинено. На додаток у кожному з пакетів можна слухати ефірні та онлайн-радіостанції. І передплатники Vodafone TV можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової оплати.

Скільки коштує

Перші 7 днів послугу можна тестувати безплатно. А потім щотижнева оплата за пакет «Дитячий» становить 7,5 гривень. Оплата за пакет «Пізнавальний» становить 11 гривень на тиждень. Перші 7 днів користування пакетами «Дитячий» та «Пізнавальний» безплатні за умови першої активації пакету. Інтернет-трафік не тарифікується.

Як підключити послугу

Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Після встановлення програми слід активувати сервіс, відправивши SMS на короткий номер 30016 з текстом «1» для пакету «Дитячий». Щоб активувати пакет «Пізнавальний», потрібно відправити SMS на короткий номер 30018 з текстом «1».

Як відключити послугу

Для відключення пакету «Дитячий» достатньо відправити SMS з текстом СТОП на короткий номер 30016. Щоб відключити пакет «Пізнавальний», необхідно відправити SMS з текстом СТОП на короткий номер 30018.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися