Віддалено розлучитися коштує від 80 до 1500 гривень

Іноді на розлучення зі своєю другою половиною віч-на-віч не вистачає слів, і тоді на допомогу приходять сучасні технології. В Австралії з’явився сервіс Sorry it’s Over, з допомогою якого можна віддалено розірвати стосунки зі своїми коханими. Вартість послуги – від 5 до 90 австралійських доларів (від 80 до 1500 грн).

Сервіс дозволяє віддати на виконання іншим людям неприємний момент розлучення та уникнути непотрібних конфліктів, сліз і сильних емоцій. За 5,5 австралійських доларів можна замовити SMS або електронний лист своїй колишній половинці з пропозицією розлучитися. За 12 доларів сайт пропонує зробити телефонний дзвінок, за 14 – надіслати лист на пошту. Доставка кошика з «прощальним» вином і шоколадом буде коштувати максимально – 90 доларів. Можна також замовити особисту зустріч працівника сервісу з колишнім партнером, але така послуга надається не далі ніж у 40 км від другого за величиною австралійського міста Мельбурна.

Клієнт Sorry it’s Over на сайті вписує ім’я і причину розставання в один із шаблонів, і сервіс самостійно надсилає лист адресату. Поки що Sorry it’s Over працює лише в Австралії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я