Відеогра стала причиною конфлікту між двома країнами

Владі Болівії не сподобалася комп’ютерна гра, яку розробили у французькій студії Ubisoft. Ця латинська країна направила Франції скаргу, в якій говориться, що гра Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ставить під сумнів боротьбу, яку веде болівійський уряд з наркоторговцями. Гра Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ще не вийшла – у продажі вона з’явиться наступного тижня.

У листі, який глава МВС Болівії вручив послу Франції Дені Вібо, йдеться, що хоча в грі безпосередньо Болівія не вказана, в ній використовуються географічні райони, а також державні символи цієї країни. За словами болівійського міністра внутрішніх справ Карлоса Ромеро, парадокс ситуації в тому, що Ubisoft ставить під сумнів болівійські методи боротьби з драгдилерами. При цьому гра не бере до уваги те, що співробітники правоохоронних органів країни використовують для боротьби з наркоторговцями технології і техніку, розроблену у Франції. За словами Ромеро, влада Болівії залишає за собою право «вжити юридичних заходів». Однак глава МВС висловив надію на те, що конфліктну ситуацію вдасться врегулювати дипломатам. Посол Франції відмовився коментувати журналістам ситуацію, що склалася.

Раніше самі розробники розповідали, що події Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands відбуваються в Болівії, яка стала найбільшим у світі виробником кокаїну. За сюжетом цієї гри, його поставки контролюються наркокартелем Санта Бланка. На боротьбу зі злочинною організацією влада США відправляє елітний спецзагін «Привиди».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я