Субота, 24 Лютого, 2024

Відеоігри запустили оголошення «залишайтесь удома»

Candy Crush Saga, Dirt Rally 2.0, Sniper Elite 4 та кілька інших почали показувати під час ігрового процесу оголошення про те, що варто залишатися вдома (Stay Home). Розробники подумали, що в комп’ютерних іграх люди проводять сотні годин, і вони є гарним інструментом донести до них одне з найважливіших правил поведінки під час нинішньої глобальної пандемії коронавірусу.

У King, лондонському підрозділі Activision Blizzar, оцінюють, що оголошення залишатися вдома побачать сотні мільйонів гравців мобільних ігор Farm Heroes Saga та Candy Crush. Фірма також поділилася для доставки інформації про коронавірус 230 рекламними майданчиками, які раніше закупила для своїх потреб.

В іграх студії Rebellion, а саме Strange Brigade та Sniper Elite, оголошення залишатися вдома показуватимуть на заставці, яка з’являється перед запуском самої гри. Раніше на цьому місці рекламувалися пропозиції компанії. Гравці на ПК також отримають на цьому екрані посилання, за яким вони зможуть дізнатися більше інформації про вірус.

У Codemasters скористаються функцію показу оголошень безпосередньо в грі. У Dirt Rally ці оголошення для гравців виглядатимуть як рекламні банери, повз які вони проїжджають. Через геотаргетування технології таких оголошень їх поки зможуть бачити лише жителі Великобританії. У Codemasters планують розширити ініціативу на гравців з Європи та Америки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися