Поки українські кур’єрські компанії вивчають можливості дронів для доставки товарів, Amazon йде далі. Покупцям навіть не доведеться виходити зі свого автомобіля, щоб забрати придбану річ. Дрон завантажить його одразу в багажник.

Новий сервіс поки що доступний лише власникам деяких автомобілів Audi, в яких є опція безпечного стороннього доступу до багажника. При цьому власник такого автомобіля повинен бути передплатником сервісу Amazon Prime і проживати в Мюнхені. Поки що тестування нової можливості доставки здійснюється тільки в цьому місті. Старт програми запланований на наступний місяць.

При здійсненні замовлення на Amazon і виконання всіх зазначених вище умов кур’єр служби доставки зможе вивантажити куплені товари прямо в багажник автомобіля замовника. При цьому служба доставки отримає можливість тимчасово відстежувати розташування автомобіля, а кур’єр зможе відкрити багажник автомобіля за допомогою одноразового пароля, що надходить на його контролер. Мати ключ до автомобіля не потрібно, а доступ в салон автомобіля чи запуск двигуна неможливі.

Якщо тестування нової можливості доставки товарів здається успішним, компанія Amazon має намір впроваджувати в інших країнах, де доступний сервіс Amazon Prime.

 

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here