Відкритий багажник авто замінить магазин

Поки українські кур’єрські компанії вивчають можливості дронів для доставки товарів, Amazon йде далі. Покупцям навіть не доведеться виходити зі свого автомобіля, щоб забрати придбану річ. Дрон завантажить його одразу в багажник.

Новий сервіс поки що доступний лише власникам деяких автомобілів Audi, в яких є опція безпечного стороннього доступу до багажника. При цьому власник такого автомобіля повинен бути передплатником сервісу Amazon Prime і проживати в Мюнхені. Поки що тестування нової можливості доставки здійснюється тільки в цьому місті. Старт програми запланований на наступний місяць.

При здійсненні замовлення на Amazon і виконання всіх зазначених вище умов кур’єр служби доставки зможе вивантажити куплені товари прямо в багажник автомобіля замовника. При цьому служба доставки отримає можливість тимчасово відстежувати розташування автомобіля, а кур’єр зможе відкрити багажник автомобіля за допомогою одноразового пароля, що надходить на його контролер. Мати ключ до автомобіля не потрібно, а доступ в салон автомобіля чи запуск двигуна неможливі.

Якщо тестування нової можливості доставки товарів здається успішним, компанія Amazon має намір впроваджувати в інших країнах, де доступний сервіс Amazon Prime.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я