Неділя, 19 Травня, 2024

Відкрився перший комп’ютерний клуб віртуальної реальності

Опинитися зі своїми друзями серед натовпу зомбі чи погуляти іншими планетами відтепер зможуть жителі та гості австралійського міста Мельбурна. Там, за твердженням видання CNet, відкрився перший у світі комп’ютерний клуб Zero Latency, який вивів цифрові розваги на новий рівень, повністю зануривши відвідувачів у віртуальний світ. Для цього використовується технологія віртуальної реальності. Вартість квитка складає $65.

Для спрощення роботи системи підлога складу розмічена на квадрати

Сам клуб знаходиться у приміщенні колишнього складу площею 400 квадратних метрів та оснащений 129 камерами PlayStation Eye по периметру. Вони відстежують переміщення гравців, яких в одній ігровій сесії може бути до шести осіб. Кожен на собі нестиме комп’ютер Alienware Alpha PC, котрий генерує персональну картину віртуального світу, яку гравці побачать за допомогою окулярів віртуальної реальності Oculus Rift DK2.

Кожен гравець за спиною носить окремий комп’ютер

Власник клубу Скотт Вандонкелаар вигадав ідею подібного закладу ще до появи відповідних технологій. Тому йому довелося кілька років чекати появи окулярів на кшталт Oculus Rift, а потім він витратив ще три роки на втілення своєї мрії. Йому, наприклад, знадобилося написати власний софт, який будує віртуальний ландшафт так, щоб обмежена площа складу перетворилася на майже необмежений простір віртуальної реальності.

Хоча клуб Zero Latency є першим, який занурює гравців у віртуальну реальність, він не буде єдиним. Найближчими місяцями в американському Солт Лейк Сіті має відкритися схожий проект The Void.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися