Четвер, 22 Лютого, 2024

Відомі спортсмени можуть опинитися у вас вдома з новою опцією пошуку Google

Google розширює можливості доповненої реальності для свого пошуку. Користувачі можуть тепер розмістити у себе вдома відомого спортсмена. Серед оцифрованих наразі спортсменів – олімпійська гімнастка Сімона Байлс, футболіст Меган Рапіно, тенісистка Наомі Осака.

Додаючи спортсменів у віртуальну реальність, доступ до якої можна отримати через пошук, у Google вважають, що це допоможе звичайним користувачам підтримувати свою фізичну форму. Спостерігаючи за атлетами юзери зможуть прослідкувати їхні техніки та поліпшити свої навички.

Спортсмени у доповненій реальності не будуть статичними 3D-об’єктами. Вони будуть демонструвати свої спортивні рухи в сповільненій манері. Наприклад, Сімона Байлс показує гімнастичну рутину. Окрім відеоряду для більшого занурення в атмосферу доповненої реальності цифрові моделі доповнені звуком.

Всі об’єкти у доповненій реальності пошуковика Google Search були створені за допомогою власного інструменту ARCore Software Development Kit. Цей набір інструментів, за словами Google, поліпшує реалізм віртуальних моделей завдяки кращому відстеженню рухів, аналізу світла, глибини та інших елементів сцени.

Щоб віртуалізувати спортсмена у себе вдома необхідн на гаджеті Android чи iOS в пошуку Google просто пошукати атлета за його ім’ям. Якщо це Naomi Osaka, Simone Biles, Megan Rapinoe, Leticia Bufoni, Caleb Dressler, на екрані з’явиться пропозиція переглянути їх у 3D. В майбутньому список доступних в такому форматі спортсменів має розширитися.

Окрім цього Google розповів про зростання популярності додатку Google Lens, через який роблять понад 3 млрд пошуків щомісяця. Ця програма дозволяє шукати інформацію на картинках чи знімках з камери.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Нещодавно Lens отримала поліпшену функцію перекладача, яка дозволяє студентам швидше копіювати, слухати чи шукати перекладений текст.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися