Вівторок, 23 Липня, 2024

Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro будуть інакшими – дизайн флагманських смарфтонів розсекречено

Офіційна презентація топових Android-смартфонів Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro має відбутися лише восени, але їхню зовнішність вже можна оцінити з витоків. Дизайн цих смартфонів отримає суттєві зміни порівняно з попереднім поколінням. Такий висновок можна зробити, подивившись на фотографії, надані відомим інсайдером Стівом Хеммерстоффером.

У топовому Pixel 6 Pro інженери Google запланували використати перископну камеру, а в стандартному Pixel 6 буде встановлено плоский екран. Обидва телефони отримають підтримку бездротового заряджання та інших технологій.

Лінійка смартфонів Google Pixel не була такою успішно після того як її перевели з розряду доступних потужних бюджетників в топовий сегмент. Однак з урахуванням сучасних змін на ринку смартфонів, наприклад, закритті мобільного підрозділа LG та підготовка власних чипів, лінійка Google Pixel 6 може отримати шанс на успіх.

Щоб підвищити шанси своїх смартфонів на успіх Google повертається до старої схеми модельного ряду із всього лише двома апаратами. Лінійка 2021 року складатиметься з Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro.

Оформлення блоку задніх камер у наступному поколінні Pixel значно відрізнятиметься від того прямокутника, який є зараз. Дизайн блоку камер у Pixel 6 та Pixel 6 Pro, фотографії якого зроблені на основі креслень смартфонів, показує радикально нову зовнішність, яка обертається навколо камер.

Виступ камер прикритий непрозорим склом чорного кольору, яке простягається на всю ширину задньої панелі. У випадку Google Pixel 6 за ним ховатиметься дві камери – ширококутна та ультраширококутна, а також подвійний спалах LED та датчик корекції кольору.

У топового  Google Pixel 6 Pro на задній панелі буде ще третя камера з перископним об’єктивом. Такого рішення в смартфонах Google раніше ще не використовували. Завдяки перископній камері можна буде наближати віддалені об’єкти без втрати якості – камера забезпечує 5-кратне оптичне збільшення.

За неперевіреними даними, основна камера смартфонів Google Pixel наступного покоління може отримати сенсор роздільної здатності 50 мегапікселів.

Захисне скло блоку камер відіграє важливу роль в дизайні Google Pixel. Спершу ці телефони планувалися двокольоровими, але чорна скляна смуга робить їх трикольоровими. Відтінки решти корпусу мають бути нейтральними та м’якими.

Pixel 6 отримає екран 6,4 дюйма, у Pixel 6 Pro діагональ дисплею складе 6,7 дюйма. У обох використовуватиметься панель AMOLED.

Розміри Pro мають скласти 163,9×75,8×8,9 мм, розміри Google Pixel 6 будуть 158,6×74,8×8,9 мм. Це робить їх значно більшими, ніж Pixel 5 (144,7×70,4×8 мм) та приблизно схожими на  Pixel 4 XL (160,4×75,1×8,2 мм).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися