Середа, 17 Липня, 2024

Відсутність сенсорного екрану на MacBook Pro пояснили наявністю iPad

У нових MacBook, які коштують від 1 999 та 2 499 доларів за 14- та 16-дюймові моделі відповідно, багатьом користувачам не подобається відсутність біометричної ідентифікації по обличчю та сенсорного екрану. Керівники Apple пояснили, чому в MacBook відсутні ці технології.

Відсутність ідентифікатора особи по обличчю FaceID, мабуть, є одним з найбільших докорів на адресу нових MacBook. Багато хто задавався питанням, чи зможе ця технологія коли-небудь з’явитися на комп’ютерах Mac після її дебюту у iPhone X. Ходили розмови про те, що ця функція з’явиться в майбутньому, але останні 14-і 16-дюймовими MacBook Pro не виправдали сподівання.

Відсутність FaceID видається особливо незрозумілою, оскільки нові ноутбуки отримали вирізи, дуже схожі за зовнішнім виглядом на ті, що є на iPhone і в яких розміщуються датчики FaceID.

Том Богер з Apple, віце-президент з маркетингу продуктів для iPad і Mac, сказав, що причина цього в тому, що Touch ID зручніше на ноутбуці, так як руки вже знаходяться на клавіатурі.

Ще однією темою докорів комп’ютерам Mac була відсутність сенсорного екрану. Користувачі припустили, що це було збережено таким чином, щоб комп’ютери Mac не знищували продажі iPad.

Джон Тернус, старший віце-президент Apple з розробки апаратного забезпечення, підтвердив, що це правда. «Ми робимо найкращий у світі сенсорний комп’ютер на iPad. Він повністю оптимізований для цього. І Mac повністю оптимізований для непрямого введення. Ми дійсно не відчували причин змінювати це», – сказав він.

Богер і Тернус також відповіли на запити про відсутність можливості збільшити обсяг оперативної пам’яті на останніх комп’ютерах Mac. Як 14-дюймові, так і 16-дюймові MacBook Pro з процесорами Apple ARM M1 оснащені глибоко інтегрованими модулями оперативної пам’яті.

Причиною цього була названа уніфікована архітектура пам’яті чипа Apple, яка забезпечує більш високу продуктивність пам’яті на комп’ютерах Mac з чипами на базі ARM. Аналогічного рівня продуктивності не можна досягнути, якщо відмовитися від UMA тільки для того, щоб звільнити місце для розширюваної оперативної пам’яті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися