Субота, 24 Лютого, 2024

Випустили «анти-розумний» годинник, щоб потролити Apple

Швейцарська компанія H. Moser&Cie випустила годинник, який вона називає «декларацією протистояння носимим гаджетам». Девайс Swiss Alp Watch Zzzz є протилежною за змістом, проте повною візуальною копією Apple Watch. Годинник від швейцарської компанії, яка працює вже два століття, вміє показувати лише час.

годинник

Як пише Market Watch, гаджет має прямокутний корпус і темний циферблат без цифр – як у смарт-годинників у режимі очікування. Swiss Alp Watch Zzzz ідентичні корпусу і циферблату Apple, а вартість не відрізняється від ціни найпрестижніших Apple Watch з дорогоцінних металів – $27 тис.

Корпус Zzzz виготовлений з 18-каратного білого золота з діамантами і сапфіровим склом. Зворотний бік годинника прозорий, щоб власник міг спостерігати роботу механізму.

Годинники доступні у двох варіантах – з чорним і синім циферблатами, за словами творців, «приклад годинникового мистецтва Інь і Янь». Годинники поставляються з темним ремінцем зі шкіри алігатора або світлим ремінцем зі шкіри антилопи куду, з класичною застібкою із золота.

«У відповідь на «холодну електроніку» носимих гаджетів ми показуємо душу механічних годинників, – кажуть у компанії. – Вони можуть автоматично підзаводитися від руки і працювати без заряджання до чотирьох днів».

Фахівець зі зв’язків з громадськістю H. Moser&Cie Наталі Кобос каже, що «анти-розумний» годинник дуже ексклюзивний. До сьогодні виробник випустив лише 20 механізмів. При цьому 90% партії вже продані.

Майже 50% годинників придбали покупці з країн Азії, 25% з Європи і 25% з країн Близького Сходу. У США новинка попитом поки не користується. «Це більше, ніж годинник. Це декларація, – підкреслює Наталі Кобос. – Як з’ясувалося, багато наших клієнтів, які активно користуються розумними годинниками, були не проти купити звичайні механічні. Люди вважають, що справжня розкіш – це час».

Примітно, що в анти-розумного годинника немає свого логотипу. У фірмі кажуть, що попит на годинник без логотипу зростає, і компанія опинилася на правильному шляху.

Свіжі звіти аналітиків показують, що носимі гаджети набирають обертів. Одна лише Apple за останній квартал заробила на їхніх продажах майже $2,87 млрд.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися