П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як вижити в дикій природі, коли під рукою – лише гаджети

Ми щодня користуємося всілякими гаджетами: за комп’ютером працюємо та відпочиваємо, а на смартфоні по дорозі з роботи читаємо новини та спілкуємося. Але уявіть собі, що ви опинилися у безлюдному місці в дикій природі, і все, що у вас в кишенях, – смартфон останньої серії. Що робити, щоб вижити, маючи лише гаджети?

гаджети

Жодних запасів їжі, води і навіть засобів від москітів – доцент Національного університету Сінгапуру Енді Куїтмайр бере із собою в подорожі тільки ноутбук і цифрову камеру. Він є героєм та ведучим нового телешоу Hacking the wild (у перекладі – хакінг дикої природи) на каналі Discovery.

Енді Куїтмайра можна буде зустріти у найскладніших для виживання місцях у всьому світі – від пустелі до Аляски. Під час своїх подорожей дослідник не бере із собою їжі або води і не отримує жодної допомоги від сторонніх.

В одному з перших епізодів свого шоу дослідник протягом 4-х днів живе в джунглях. Там він створює пастку для москітів з металевої котушки і цифрової камери, а також збирає компас з деталей ноутбука. У цій же серії він також виготовляє власну міні-електростанцію для живлення невеликої лампочки від річки поряд.

Як розповідає сам Куїтмайр, ідея подібного шоу спала йому на думку, коли він допомагав польовим біологам встановлювати обладнання під час експедиції. До того як його запросили вести власне шоу, науковець вів канал на Youtube, де розповідав про те, як виживати в дикій природі за допомогою гаджетів.

«Одного разу в Панамі мені довелося ремонтувати ноутбук. Поки я займався комп’ютером, до нашого обладнання підповзла армія мурах і почала жувати дроти, – розповідає Енді Куїтмайр. – Цей випадок навчив мене швидко реагувати і бути готовим навіть до найбільш неймовірних ситуацій».

Дослідник відзначає, що однією з найголовніших проблем для нього залишається питання, яку техніку взяти з собою в подорож. «Одного разу я ніс 45 кілограмів електроніки. Зараз я намагаюся не перевантажувати свій рюкзак», – уточнює Куїтмайр.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися