П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Випустили месенджер Die with me, який дозволяє спілкуватися лише при розрядженій батареї

Розробницька студія Dries Depoorter запустила додаток, який працює, лише коли на смартфоні залишилися останні відсотки заряду. Це месенджер Die with me, який дозволяє знайти випадкового співрозмовника та провести з ним хвилини до «смерті» гаджета.

Запустити додаток можна, лише коли індикатор заряду показує 5% або менше. Він відкриває доступ у віртуальну кімнату для спілкування, в якій знаходяться інші користувачі з майже розрядженими мобільниками.

Ідея Die with me – збільшити свободу спілкування та додати йому гостроти. Адже в ньому немає контактів, а співрозмовники добираються випадково із доступних у віртуальній кімнаті. Окрім цього ніколи не знаєш, коли перерветься бесіда через розряджений акумулятор. За це автори просять 32 грн – додаток платний.

В іншому Die with me є звичайним месенджером, який доступний на iOS та Android. Версія останнього для роботи утиліти не повинна бути нижчою, ніж 4.0

Хоча користувачі переважно не знають, навіщо їм такий додаток та що з ним робити, вони виставляють йому високі бали. Рейтинг месенджера в магазині Google Play складає 4,6 бали з максимальних 5.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися