Неділя, 25 Лютого, 2024

Віртуальна телефонна будка «плаває» в безодні інтернету та дозволяє робити безкоштовні зашифровані відеодзвінки

У віртуальному інтернет-всесвіті плаває дивна телефонна будка. Вона виконана у червоному британському стилі і висить у просторі. Але якщо натиснути на неї, розпочнеться безкоштовний 45-хвилинний зашифрований відеодзвінок.

Віртуальна телефонна будка доступна на сайті theinternetphonebooth.com, який є ініціативою комунікаційної служби Birdcalls, орієнтованої на конфіденційність.

Сервіс Birdcalls доступний як окрема послуга, але телефонна будка доводить цю концепцію для нових користувачів, які можуть бути не знайомі з наскрізним шифруванням. Воно гарантує, що інформація надсилається лише безпосередньо між двома сторонами та не може бути розшифрована при перехопленні кимось стороннім (якщо цей сторонній не має ключів шифрування).

Подібне перехоплення дзвінків уже активно використовується. Наприклад, сервіс відеодзвінків Zoom зіткнувся з негативною реакцією після того, як заявив, що буде навчати штучний інтелект, використовуючи розмови користувачів.

Засновниця Birdcalls Санні Аллен каже, що під час реєстрації в Birdcalls є багато суперечностей. Наприклад, користувачів змушують записати та зберегти парольну фразу з 24 слів. Ця фраза шифрує пароль. Також є багато різних варіантів того, як хочете налаштувати дзвінки.

Таке розмаїття вимог та налаштувань може приголомшити тих, хто просто хоче випробувати послугу вперше. Тож у компанії створили веб-сайт із одним натисканням кнопки, який просто перекидає користувача у дзвінок. Для більшого захоплення користувача сайт зробили візуально цікавим.

Такий одноразовий відеодзвінок із використанням наскрізного шифрування розрахований на 45 хвилин. Він має вбудовані блоки скріншотів і запису розмов.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися