Вівторок, 23 Квітня, 2024

Картки microSD досягли швидкості SSD:  фільм Blu-ray передають менш ніж за 15 секунд

Новий стандарт SD 9.1 подвоює швидкість карток microSD. Засноване на ньому нове покоління карток SD досягає швидкості до 2 ГБ/с. Це на рівні накопичувачів SSD.

З SD 9.1, оприлюдненим SD Assocation (SDA), наступне покоління карток пам’яті SD Express використовує шину PCIe Gen4, яка може забезпечувати 1969 МБ/с, що більш ніж удвічі перевищує максимальну швидкість, представлену з першим протоколом microSD у специфікації SD 7.1.

Карти пам’яті SD Express доступні в чотирьох варіантах, включаючи SD Express Seed Class 150, 300, 450 і 600 – ці цифри відповідають мінімальним швидкостям читання та запису у Мбіт/с. Це означає, що ці карти microSD можуть варіюватися від 0,6 ГБ/с до 2 ГБ/с. Для порівняння, портативні SSD зазвичай досягають приблизно 1 ГБ/с.

У реальних умовах це означає можливість передачі фільму Blu-ray розміром приблизно 25 ГБ за 12,5 секунди. Такі швидкості також будуть достатньо високими, щоб з легкістю передавати відеофайли 8K.

Класи швидкості SD Express, які доступні на картах пам’яті SDXC, SDUC microSDXC і microSDUC, залежать від змін використовуваної технології пам’яті.

SD Express використовує специфікації NVMe і пропонує різні параметри керування живленням на максимальних рівнях потужності. Ці значення максимального рівня потужності встановлюються головним пристроєм, щоб контролювати рівень нагрівання карти та гарантувати, що вона може підтримувати свою швидкість протягом тривалих періодів часу під час передачі файлів.

SDA каже, що карти пам’яті, створені за цим останнім стандартом, будуть особливо корисними для професіоналів у творчій індустрії, яким потрібно регулярно переміщувати величезну кількість файлів між пристроями. Карти будуть пристосовані для передачі слоу-моушн відео, необроблених даних, відео 8K, а також кадрів з 360-градусних камер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися