Неділя, 14 Квітня, 2024

Ентузіаст створив монітор вартістю $1099, якому потрібен ліхтарик

Ентузіаст Луїс Хуанг вважає вбудовану підсвітку сучасних моніторів головною причиною проблем із зором. Тому він створив свій монітор Eazeye, який не має вбудованого підсвічування. Щоб побачити зображення на екрані цього монітора, потрібно використовувати сторонній ліхтарик чи інше джерело світла.

Пристрій Eazeye на перший погляд виглядає як звичайний комп’ютерний монітор. Але для роботи його потрібно спершу відкрити, відкинувши його задню панель на кут до 45 градусів. Це відкриє яскраво-білу панель з вуглецевого волокна, яка слугує дзеркалом та відбиває навколишнє світло в екран, підсвічуючи його.

Сам екран — це звичайний плоскопанельний рідкокристалічний дисплей. Як і будь-який РК-дисплей, без системи підсвічування він виглядає напівпрозорим.

Розробка 18-річного Хуанга є здебільшого реконфігурацією існуючої екранної технології без вбудованого підсвічування та в новому корпусі. Батьки Хуанга почали фінансувати розробку прототипу. Під час літніх канікул у школі в США він навіть поїхав на фабрику в Шеньчжені, приблизно за три години їзди від його рідного міста Цзянмень, щоб особисто спостерігати за останнім етапом виробництва.

Зараз Хуанг запустив кампанію по збору грошей на Indiegogo для виробництва Eazeye. Кампанія з орієнтовною цільовою сумою в 13 000 доларів США більш ніж подвоїла зібрані гроші за кілька годин. Ці кошти Хуанг планує використати для запуску масового виробництва, продаючи монітори оп $1099.

Без використання вбудованого джерела освітлення монітор споживає лише близько 10% електроенергії звичайного екрана. Хуанг рекламує його як енергоефективне та доступне рішення проблеми втоми екрану та напруги очей.

Утім, перші тестери відмічають концептуальну проблему монітору Eazeye: часто місця з хорошим освітленням не є найкращими для тривалої роботи. І навпаки, кращі місця для тривалої роботи за екраном не мають потужного світла, щоб контент на Eazeye виглядав комфортно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися