Середа, 29 Травня, 2024

Віртуальне самовидалення: щоб мама не прочитала

Молодь воліє уникати інтернет-взаємин із власними батьками, пише The Telegraph. Британські дослідники помітили масову відмову дівчат і хлопців від популярних соцмереж, оскільки те, що вони пишуть, можуть прочитати їхні батьки.

Третина молодих інтернет-користувачів видаляють свої акаунти, коли до соцмережі приєднується тато чи мама. Із цієї причини з Facebook довелося видалитися майже 32% респондентів віком 16-34 років. А 33% зізналися, що блокували когось зі своїх родичів. При цьому кожен десятий молодий інтернет-користувач перейшов до соцмереж, де його дії та коментарі не можуть побачити члени його родини.

На думку експертів, відмова молоді від популярних соцмереж пов’язана з тим, що дедалі більше представників старшого покоління користується смартфонами та планшетами. Якщо в 2012-му смартфон був лише в 9% британців, старших за 55 років, то нині такий гаджет є вже в 52%. Для порівняння, серед молоді ця цифра становить 85%. Планшети мають 49% літніх британців. 59% людей похилого віку в Британії мають акаунт у Facebook, 32% користуються Skype, а 17% мають WhatsApp на своєму телефоні.

Опитування виявило ще кілька цікавих фактів. Так, чверть молодих власників смартфонів зізналися, що дзвонять членам своєї родини, перебуваючи з ними разом удома. Серед представників старшого покоління так роблять лише 5%.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися