Понеділок, 15 Квітня, 2024

15 корисних трюків iPhone, про які ви могли не знати

Популярний смартфон Apple iPhone – це пристрій, який має дуже багато різних функцій, і про багато з них користувачі часто не здогадуються. Ось 15 корисних трюків, які вміє робити цей модний смартфон.

1. Скасування введеного тексту

Якщо при наборі повідомлення виникла помилка, тоді достатньо просто струснути iPhone, а потім вибрати потрібну дію з меню, яке відкриється.

2. Швидка зарядка iPhone

Для тих, хто постійно поспішає і не встигає зарядити свій iPhone, існує проста хитрість. Варто увімкнути режим «у літаку», щоб смартфон почав заряджатися значно швидше. У такому режимі відключені модуль стільникового зв’язку і Wi-Fi, тому вся енергія зарядного пристрою йде в акумулятор.

3. Слухати пошту з допомогою Siri

Siri – це фірмовий помічник, який вміє голосом давати відповіді на поставлені питання у вільній формі, нагадувати про події, рекомендувати ресторани і багато іншого. Siri також дозволяє керувати телефоном голосом. Наприклад, можна писати SMS-повідомлення, писати у Твіттер і Фейсбук, ставити будильник або планувати події в календарі, просто промовляючи все це.

Apple днями випустила iOS 8.3 c російською версією Siri. Після установки оновлення ОС смартфон почне розуміти російську мову. Після цього можна попросити Siri прочитати пошту, і вона зробить це. Так можна слухати пошту по дорозі на роботу.

4. Таймер для музики

Любителі музики перед сном можуть встановити таймер, і музичний додаток вимкнеться в потрібний час. Цей пункт меню знаходиться в самому низу в налаштуваннях таймера.

5. Прокручування відео з різною швидкістю

Якщо фільм виявився не дуже хорошим, але кінцівка все одно цікавить, тоді варто використовувати функцію прискореної прокрутки. З її допомогою можна легко знайти потрібний момент відео.

6. Підключати навушники для фото

На iPhone фотографії можна робити з допомогою гарнітури. Це стане в пригоді при фотографуванні на зафіксований телефон.

7. Серійна зйомка фото одним натисканням

Якщо утримувати кнопку затвора при зйомці, то iPhone буде швидко робити одну фотографію за одною в автоматичному режимі. Це корисно при зйомці рухомих об’єктів.

8. Дізнаватися час повідомлень

У цьому гаджеті не відображається час відправки й отримання повідомлень. Але якщо знадобиться його дізнатися, то в чаті можна зрушити текстові «бульбашки» пальцем на основному екрані ліворуч. І це відкриє час, коли було отримано або надіслано повідомлення.

9. iPhone як рівень

Якщо потрібно, наприклад, повісити на стіну рамку для фото, тоді в цьому допоможе iPhone. У програмі «Компас» проведіть пальцем вліво на головному екрані, і смартфон перетвориться на рівень.

10. Не пропусти повідомлення

Буває таке, що не чути, як дзвонить телефон. Через це іноді пропускаються важливі повідомлення, навіть якщо iPhone лежить поруч. Можна просто налаштувати смартфон так, щоб його світлодіодний спалах блимав щоразу, коли з’являється нове повідомлення. Для цього зайдіть у «Параметри» – «Загальні» – «Доступ» і прокрутіть вниз до пункту, який активує оповіщення за допомогою спалаху.

11. Просте закінчення речення

Під час текстового листування достатньо двічі натиснути пробіл, щоб iPhone автоматично поставив крапку та вставив пробіл.

12. Швидкий вибір доменного імені

Коли потрібно набрати адресу сайту, то після його назви не потрібно вводити назву домену вручну. Достатньо натиснути на крапку, і з’явиться панель з найбільш поширеними доменними іменами першого рівня (.net, .us тощо).

13. Доступ до проектів із пошти

Якщо в поштовому додатку натиснути й утримувати палець 3-5 секунд на значку «Новий лист» в правому нижньому кутку екрана, можна швидко перейти до списку проектів. Це зручна річ для людей, які використовують смартфон для роботи.

14. Налаштування віброрежиму

У телефоні можна налаштувати різні виброрежими на різні контакти і типи повідомлень. Для цього зайдіть у «Налаштування» – «Звуки» – «Рінгтон» – «Вібрація» – «Нова вібрація». Система пропонує сім різноманітних шаблонів роботи, але можна створити свій унікальний режим.

15. Пароль з буквами для блокування екрана

Для розблокування iPhone запитує пароль з чотирьох цифр. Але до них також можна додати букви. Для цього зайдіть у «Параметри» – «Загальні» – «Захист паролем» і відключіть функцію «Простий пароль».

За матеріалами: Hongkiat

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися