Четвер, 29 Лютого, 2024

Віруси почали ховати у читах для Call of Duty: Warzone

Найближчим часом комп’ютерну гру Call of Duty: Warzone краще проходити чесно. Ті, хто хоче скористатися читом, можуть заразитися вірусом. Зловмисники почали активно розповсюджувати їх під виглядом читів для цієї гри, повідомив видавець ігор Activision.

Про новий підхід зловмисників стало відомо з форумів, де вони обговорювали свої плани та способи як можна обманути юзера, щоб той завантажив шкідливий додаток.

Один із запропонованих способів – це маскування вірусів під виглядом читів та трейнерів. Це невеликі програми, які дозволяють отримати безкінечні здоров’я, амуніцію, додаткову швидкість, можливість вбивати з одного пострілу тощо.

У Activision кажуть, що фальшивий трейнер для Call of Duty став особливо популярний у цих форумних дискусіях. Деякі з тем набирали 10000 переглядів та 260 коментарів.

Розповсюджувати ці фейкові трейнери пропонується також на форумах, але вже для геймерів. Останні часто шукають на таких сайтах способи пройти гру з меншими зусиллями.

У Activision не розкривають назву форуму, на якому було викладено фейковий тренер. Проте кажуть, що подібні шкідливі програми також помічені в коментарях YouTube, в яких додатково переконується в працездатності таких програм.

Один з елементів успішності такого способу розповсюдження шкідливих додатків є те, що трейнери вимагають вимкнення систем безпеки на копм’ютері. Жертва сама робить для зловмисника те, що йому потрібно.

«Поширена практика, коли при налаштуванні чит-програми їй надають найвищі права виконання, – коментують у Activision. – Інструкції зазвичай вимагають від користувачів вимкнути або видалити антивірус та файрвол, перевірку коду ядра тощо».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися