Віце-президент Microsoft закликає зберегти старі ігри

Топ-менеджер пояснює, що ігробудівна індустрія має великі проблеми з збереженням свого минулого, оскільки старі ігри зазвичай стають недоступними

Віце-президент Microsoft з ігор Філ Спенсер хоче, щоб ігрова індустрія працювала спільною метою. Це збереження старих ігор та створення умов, щоб вони стали доступними для сучасної аудиторії за допомогою емуляції.

Топ-менеджер пояснює, що ігробудівна індустрія має великі проблеми з збереженням свого минулого, оскільки старі ігри зазвичай стають недоступними. Багато ігор все ще прив’язані до старих апаратних стандартів, включаючи консолі, які більше не підтримуються.

“Я думаю, що ми можемо взяти уроки з історії того, як ми потрапили сюди завдяки творчості, – сказав Спенсер, маючи на увазі можливість повернутися до творів мистецтва минулого. – Мені подобається це в музиці. Мені подобається це у фільмах і на телебаченні, і є позитивні причини для того, щоб за іграми хотілося стежити”.

Спенсер виступає за підхід, який вже використовує Microsoft: емуляція програмного забезпечення. Емуляція дозволяє сучасному обладнанню імітувати функції старого обладнання та запускати файли старих ігор.

“Я сподіваюся (і я думаю, що я повинен представити це таким чином на даний момент), що ми будемо працювати над правовою емуляцією, яка дозволить сучасному обладнанню запускати будь-який (в розумних межах) старий виконуваний файл, що дозволяє будь-кому грати в будь-яку гру”, – написав він у своєму повідомленні.

На нових консолях Microsoft Xbox Series і Xbox One працюють величезні бібліотеки старих ігор Xbox 360 і оригінальних ігор Xbox, що використовують цю техніку.

Проблема емуляції в тому, що файли, необхідні для запуску ігор в емуляторах, як правило, стикаються з проблемами авторського права, оскільки виробники ігор не підтримують такий підхід.

Приклад того, як це відбувається: користувач телефону Android може легко завантажити емулятор, який буде запускати старі ігри Game Boy, але Nintendo не продає їх, і вони не продають додатки, необхідні для гри в старі ігри Pok?mon.

Сама Microsoft щойно оголосила, що додавання ще 70 ігор до свого каталогу емульованих старих ігор для Xbox, ймовірно, стане останнім, враховуючи права та технічні обмеження.

Офіційний підхід до емуляції галузі вимагатиме довгострокової онлайн-підтримки, щоб пропонувати ігрові файли і, можливо, перевіряти, чи має користувач право на доступ до них.

Спенсер, чия власна платформа має деякі з цих проблем, все ще бачить шлях вперед. “Я думаю, що в кінці кінців, якщо б ми сказали: “Привіт, будь – яка людина повинна мати можливість придбати будь-яку гру або володіти будь-якою грою і продовжувати грати”, Це здається чудовою Полярною зіркою для нас як галузі”.

“Емуляція – це шлях найменшого опору для перевидання ігор, спочатку написаних для мертвих платформ, – сказав історик Ігор Френк Сіфальді. – Просто немає кращого способу, який буде комерційно життєздатним”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я