Vivo готує смартфон The Waterdrop без кнопок, отворів і роз’ємів

Інформації про новинку майже немає, але інженеру стало відомо, що Vivo the Waterdrop не матиме апаратних кнопок, а також будь-яких отворів або роз'ємів

Відомий інсайдер під ніком Ice Univerce опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter перші зображення нового смартфона Viv. Він має кодову назву The Waterdrop і має стати унікальним пристроєм. Експерт стверджує, що цей девайс може поміняти те, як люди сприймають смартфони загалом.

Інформації про новинку майже немає, але інженеру стало відомо, що Vivo the Waterdrop не матиме апаратних кнопок, а також будь-яких отворів або роз’ємів. Ice Univerce підтверджує, що пристроїв у подібному виконанні ми ще не бачили.

Інсайдер говорить, що дизайн The Waterdrop зробили на основі космічного детектора у науково-фантастичній книзі «Проблема трьох тіл». Апарат матиме гладкий глянцевий корпус з металу чи скла.

Vivo відома своїми сміливими дизайнерськими експериментами, які згодом опиняються в магазинах. Так, торік на виставці Mobile World Congress (MWC) 2018 компанія показала концепт Vivo APEX. Згодом його почали продавати під назвою Vivo NEX, і апарат став унікальним серед сучасних смартфонів завдяки своєму дизайну в стилі слайдера. Модуль з фронтальною камерою та сенсорами розмістили у рухомій частині, що висувається в горі екрана.

Ice Univerce вважає, що схожу стратегію Vivo може використати й у випадку The Waterdrop. Він очікує, що концепт продемонструють уже на виставці MWC 2019, яка відбудеться в лютому цього року.