Вівторок, 23 Липня, 2024

«ВКонтакте» розірвав з’єднання з «Яндекс.Музика»

Стало відомо, що соціальна мережа «ВКонтакте» відключила додаток стрімінгового сервісу «Яндекс.Музика» від свого API.

Відключення відбулося приблизно в той же час, у лютому 2015 року, коли «ВКонтакте» прибрала музику з власного iOS-додатка. Йшлося про прослуховування записів із серверів соцмережі.

У соцмережі підтвердили розрив з’єднання з «Яндекс.Музикою». «Так, відключили. За своїм внутрішнім міркуванням», – розповів прес-секретар «ВКонтакте» Георгій Лобушкін. Він зазначив, що компанія «залишає за собою право обмежувати доступ до API у випадках використання даних в додатках-конкурентів».

«ВКонтакте попросила припинити використовувати API. Це пов’язано з наполегливим проханням ВКонтакте», – заявили представники «Яндекса».

Сервіс від «Яндекса» використовував дані «ВКонтакте» для імпорту аудіозаписів користувачів соцмережі в плейлист «Яндекс.Музики». За майже два роки цим сервісом скористалися близько 548 тисяч разів.

З 1 травня у Росії набувають чинності нові антипіратські закони, які дозволяють швидко закривати сайти назавжди. Це викликало паніку серед користувачів, які прогнозували зникнення нелегальної музики із соцмережі «Вконтакте». На це натякало нещодавнє нововведення – заборона завантажувати треки до розділу «Документи».

На хвилі паніки представники соцмережі запевнили, що музика не зникне та не буде платною. Проте ми про всяк випадок підібрали кілька альтернатив.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися