Субота, 9 Грудня, 2023

Як розблокувати смартфон, якщо ви не пам’ятаєте пароль

У кожного траплялися випадки, коли згадати який-небудь важливий пароль рішуче не вдавалося. Найгірше – забути пароль від смартфона, адже в цьому випадку втрачається доступ до майже усього: засобу зв’язку, фотографій, улюблених програм, музики, фільмів тощо. Далеко не кожна мобільна операційна система надає можливість скидання пароля.

Android

Android версії 4.4 і нижче дозволяє скидати пароль після кількох невдалих спроб входу. Для цього потрібно згадати свій пароль для входу в обліковий запис Google. Якщо ви забудете його, доведеться заходити в рекавері, робити повне скидання і налаштовувати смартфон заново.

В Android 5.0 можливість скидання пароля за допомогою входу через акаунт Google не передбачена, тому єдиний можливий спосіб завантаження телефона в цьому випадку – після скидання до заводських налаштувань через рекавері. Вхід у рекавері майже на кожному пристрої виконується по-своєму. Як саме – можна дізнатися через пошуковик.

Існують інструменти, які дозволяють зламати Android і зайти в операційну систему в обхід пароля, але вони вимагають, щоб на смартфоні була активована опція налагодження через USB. За замовчуванням вона відключена, і включати її не рекомендується, адже в цьому випадку при втраті смартфона доступ до ваших особистих даних може отримати хто завгодно, і йому навіть не потрібно знати ваш PIN-код або пароль.

iOS

На iOS скинути забутий пароль, знаючи реквізити Apple ID, не вийде. Доступ до смартфона можна буде отримати тільки після повного скидання операційної системи. Історія покупок, дані додатків зберігаються в iCloud, тому після повторного входу в аккаунт все це можна відновити. Крім того, ви можете періодично створювати бекап пристрою в iTunes, він теж може згодитися для відновлення даних на телефоні.

Повністю стерти дані на iPhone можна віддалено за допомогою сервісу Find my Phone. Або можна звернутися в сервісний центр Apple, і фахівці зроблять це самостійно без вашої участі, після чого ви зможете знову увійти в свій смартфон за допомогою Apple ID.

Windows Phone

На Windows Phone 8 немає можливості скидання пароля, тому ви не розблокуєте екран, навіть знаючи пароль від свого облікового запису Microsoft. Більш того, у Windows Phone 8.1 GDR2 встановлено захист на повне скидання пристрою і перепрошивку у випадку втрати. Відновити доступ до WP-смартфона можна тільки через перепрошивку (а це складна процедура, особливо у випадку з пристроями, відмінними від Lumia) або через сервісний центр. Смартфони Lumia можна скинути до заводських налаштувань за допомогою програми Lumia Software Recovery Tool.

За матеріалами: iGuides

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися