Влада запустила єДопомогу – платформу для адресного розподілу гумдопомоги

Платформа об'єднує державу, бізнес, громадські організації, благодійні фонди та волонтерів. Вона дозволяє в одному місці збирати та обробляти заявки на допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям з вразливих категорій.

Мінсоцполітики створило платформу єДопомога для швидкого збору заявок з усіх регіонів України стосовно гуманітарної допомоги. Сайт також допоможе ефективно розподілити цю допомогу, повідомила Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України.

Платформа об’єднує державу, бізнес, громадські організації, благодійні фонди та волонтерів. Вона дозволяє в одному місці збирати та обробляти заявки на допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям з вразливих категорій.

Задача платформи – забезпечити комунікацію між тими, хто готовий надати допомогу, та тими, кому вона потрібна. Забезпечення продуктами харчування, одягом, ліками та іншими необхідними речами за цими заявками здійснюватиметься, як соціальними працівниками, так і через поштових операторів, таких як Укрпошта та Нова Пошта, а також через точки видачі гуманітарної допомоги.

Якщо хочете надіслати гумдопомогу або ви хочете її отримати – залишайте заявки на сайті єДопомога за посиланням https://edopomoga.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я