Вівторок, 16 Липня, 2024

Власники Android бажають інстальованих виробником додатків

Для багатьох попередньо встановлені додатки на смартфоні є сміттям, яке сповільнює роботу девайса та від якого бажано позбавитися. Але, як з’ясували аналітики агенції Application Developers Alliance, переважна більшість європейських власників Android бажає мати попередньо інстальовані виробником додатки.

Експерти Application Developers Alliance опитали 4 тисячі користувачів Android з Франції, Німеччини, Іспанії та Італії. Організувати дослідження агенції допомагали фахівці Google. Проти останньої зараз європейська влада висунула звинувачення, що встановлені за замовчуванням програми порушують конкуренцію.

 

screen-shot-2016-11-18-at-8-26-19-am
Популярність додатків у різних країнах та середня кількість використовуваних додатків кожним користувачем

Переважна більшість (90%) користувачів Android змінює розміщені на домашньому екрані додатки. При цьому утиліти від Google входять до найпопулярніших, але вони не є лідерами. Для онлайн-шопінгу європейці більше використовують Amazon, для музики – Spotify, розмовляють у чатах WhatsApp, телефонують у Skype та читають у Kindle. Популярними додатками від Google стали клієнт YouTube, поштовик Gmail, хмарний накопичувач Drive та пошук Google Search.

Загалом близько 70% опитаних кажуть, що їм подобається, коли гаджет оснащений програмами «з коробки». Це дозволяє відразу після купівлі почати роботу.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися