Неділя, 19 Травня, 2024

Як у Windows 10 додати гостя

У попередніх версіях Windows можна було легко дати свій ПК іншому, активувавши обмежений обліковий запис гостя. У Windows 10 Microsoft відмовилася від такого акаунту. Однак якщо виникла потреба тимчасово надати комусь ПК, подібний гостьовий обліковий запис можна активувати.

Спершу відкрийте меню «Пуск», перейдіть у розділ «Службові» і знайдіть пункт «Командний рядок». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запустити від імені адміністратора».

У вікні командного рядка введіть команду net user Visitor / add / active: yes. Замість слова Visitor можна вказати будь-яке інше – це назва гостьового облікового запису. Але не використовуйте Guest – воно зарезервовано системою і заблоковане.

Наступним кроком створіть пароль для гостьового користувача командою net user Visitor. Пароль поки вказувати не потрібно – просто натисніть Enter.

Після цього треба видалити гостьового користувача – виконайте команду net localgroup користувачі Visitor / delete. Потім необхідно внести користувача в список гостьових записів командою net localgroup гості Visitor / add.

На цьому все – обліковий запис гостя є у списку користувачів. Цей акаунт можна використовувати для роботи за ПК і видалити, якщо він буде непотрібним.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися