Субота, 2 Грудня, 2023

Власники iPhone можуть отримати автомобіль у Google Maps

Власники гаджетів Apple можуть замінити звичайну стрілку навігації при роботі з Google Maps. Замість неї можна поставити 3D-модель автомобіля. Можна навіть буде вибирати серед декількох варіантів – синю навігаційну стрілку можна буде замінити на седан, пікап чи позашляховик (SUV).Google Maps

Карти Google (Google Maps) – набір програм, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технології, які надаються компанією Google. Їх створили у 2005 році, і для своєї роботи вони використовують супутникові фотографії та високодеталізовані аерофотознімки, зняті з висоти 250-500 м. Додатково на Google Maps можна подивитися карту Місяця та Марсу. З картами також пов’язаний сервіс Google Street View, який дозволяє «побродити» містами та вулицями через інтернет. Для цього кур’єри проводять фотографування реальної місцевості спеціальним обладнанням.

Цього року Google Maps отримали суттєвий апдейт, який розширив їхнє покриття на 1,25 млрд користувачів. Для цього розробники додали в інтерфейс підтримку ще 39 мов, з українською включно. У Google кажуть, що до нещодавнього апдейту на її мапи покладалися понад 1 млрд людей.

За потреби ви можете роздрукувати шматок карти Google Maps – це буде особливо корисно під час туристичних мандрівок чи візитів в місця, де немає інтернету або розетки з електрикою. Деталі читайте в пораді «Як роздрукувати онлайнові карти Google Maps на папері».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися