Неділя, 25 Лютого, 2024

У Британії робота запросили до парламенту розповісти про четверту індустріальну революцію

Не секрет, що чиновники часто не в курсі останніх технологій, і британські можновладці вирішили підвищити свою освіченість у галузі робототехніки та штучного інтелекту. Вони запросили до парламенту виступити незвичного експерта – робота Pepper, який має розповісти державним мужам про четверту індустріальну революцію.

Виступ буде історичним, адже це буде перший випадок, коли хтось відмінний від людини доповідатиме у британському парламенті. Уже наступного тижня Pepper, який належить Університету Міддлсексу, розкаже чиновникам, як краще поєднати в одному суспільстві людей та машин.

«Якщо ми маємо марш роботів, можливо, необхідно, щоб один з них зайшов до нашого комітету та надав докази, – говорить парламентар Роберт Халфон. – Четверта індустріальна революціє є, можливо, найважливішою зміною для нашої нації на наступні 10-30 років».

Поки невідомо, як саме буде проходити доповідь. Робота Pepper можуть заздалегідь запрограмувати відповіді на питання або він може спиратися виключно на свій штучний інтелект.

Pepper – це робот японського електронного гіганта SoftBank, якого вперше випустили у 2014 році. З того часу він використовується у багатьох ролях – вчиться та працює в школах, доглядає за літніми людьми, за дітьми, працює в магазинах тощо. Машина оснащена чотирма мікрофонами, двома камерами HD та сенсорним екраном на грудях.

«Якщо ви думаєте, що ми житимемо у якійсь версії «Матриці», – це не так, – говорить Халфон. – Але я думаю, буде дуже цікаво, і можна подивитися на потенціал. Це не ситуація, коли хтось приніс іграшкового робота та демонструє його, це ілюстрація потенціалу роботів та штучного інтелекту».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися