У вас iPhone або Android? Вибраний смартфон відображає особливості вашої особистості

Науковці дослідили поведінку, звички і ставлення до своїх телефонів у понад 500 користувачів смартфонів.

Дослідники з Університету Лінкольна та Університету Ланкастера провели перше дослідження, в якому дослідили зв’язок між типом смартфона та особливостями характеру його власника. Це досить важливе питання, адже мобільники вже давно стали частиною нас самих, і більшість користувачів дивиться в їхні екрани по п’ять годин на день. Британські вчені дізналися, що смартфони можуть розповісти про нас самих.

Науковці дослідили поведінку, звички і ставлення до своїх телефонів у понад 500 користувачів смартфонів. В експерименті взяли участь власники апаратів на базі операційних систем Android і iOS.

Експерти дійшли висновку, що вибір смартфона дійсно відображає деякі якості його власника. Наприклад, любителі Android є більш щирими, ніж покупці iPhone. Зате власники мобільників Apple молодші та більш відкриті.

Дослідження також підтвердило давно наявні меми, що жінки більше люблять iPhone. Вони мають удвічі більше шансів мати телефон цієї марки, ніж чоловіки. Учені не знають, чому так відбувається. Відповідно, користувачі Android – переважно чоловіки, до того ж старшого віку.

Дослідники вважають, що вибір смартфона є способом проявити свої особисті якості. Одна з авторів дослідження, Хізер Шоу, говорить, що смартфони вже стали міні-версією свого господаря. «Багатьом не подобається, коли їхні телефони беруть інші люди, тому що за телефонами можна сказати багато про нас особисто», – пояснює вона.

За результатами свого дослідження автори розробили комп’ютерну програму, яка може вгадати смартфон, яким володіє людина. «Ми змогли створити статистичну модель, поставивши людям кілька запитань про них самих, – говорить один з авторів Девід Елліс. – Враховуючи ці дані, програма в 70% випадків вгадує, який телефон лежить у кишені людини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я