Власникам планшету Samsung Galaxy Tab S5e потрібно пам’ятати слова Стіва Джобса про iPhone 4

Стів Джобс докоряв користувачам, що вони неправильно тримають цей смартфон

У лютому Samsung представила свій новий планшет Galaxy Tab S5e. З’ясувалося, що його користувачам потрібно пам’ятати слова Стіва Джобса, які той сказав у 2010-му про новенький iPhone 4. Адже у цих двох гаджетів схожа особливість.

У 2010 році Apple випустила iPhone 4 і про його виробничий дефект чув, мабуть, кожен на цій планеті. Адже якщо просто взяти в руку цей смартфон, він втрачав сигнал мобільної мережі. Тогочасний директор Apple Стів Джобс докоряв користувачам, що вони неправильно тримають цей смартфон. А також випустив пластиковий чохол за $29, який прибирав проблему в апараті за $600.

«Якщо ви відчуваєте таку проблему з iPhone 4, тримайте мобільний телефон так, щоб не закривати виїмку в лівому нижньому кутку металевої рамки корпусу або використовуйте будь-який чохол», – йшлося в офіційній заяві.

Правильно тримати свій гаджет мають навчитися і покупці планшету Samsung Galaxy Tab S5e. При торканні рукою його лівого нижнього кута з’єднання Wi-Fi суттєво втрачає в силі сигналу та може перерватися. За попередніми даними, цей дефект не вийде виправити програмно, оскільки потрібна зміна апаратного дизайну. В нинішній конфігурації рука користувача блокує сигнал Wi-Fi від потрапляння на вбудований приймач.

Користувачі вже розробили деякі рекомендації для пом’якшення цього дефекту. При триманні девайсу в ландшафтному режимі необхідно орієнтувати пристрій так, щоб фронтальна камера була справа. Так лівий нижній кут стане правим верхнім, і не перекриватиметься рукою. В портретній орієнтації дефект проявляється значно рідше, оскільки відповідний кут знаходиться далеко від рук.

Планшет Samsung Galaxy Tab S5e у версії з 64 ГБ флеш продається за $399.99, варіант на 128 ГБ коштує $479.99. Апарат оснащений 10,5-дюймовим екраном Super AMOLED роздільною здатністю 1600×2560 точок. Він побудований на чіпі Snapdragon 670 і має 4 ГБ оперативної пам’яті. Основна камера має сенсор на 13 мегапікселів, фронтальна – на 8 мегапікселів. Батарея має ємність 7040 мА*год. Планшет працює під управлінням модифікованого Android 9 Pie, який називається Samsung OneUI.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я