Автопілоте, не гальмуй, злітай уже

Запитати у смартфона про найближчий ресторан чи попрохати планшет підібрати цікавий фільм – сьогодні вже мало кого здивуєш голосовим управлінням для гаджетів. Тому інженери розширюють його можливості, і скоро пілоти літаків забудуть, що таке штурвал. Адже вони керуватимуть своїми крилатими машинами за допомогою голосу, диктуючи бортовому комп’ютеру свої команди.

Голосове управління для літаків знаходиться на початковій стадії розробки, і йому потрібно буде пройти багато сертифікацій. Однак воно вже правильно реагує на команди тестових пілотів. Останні працюють з ним у центрі Rockwell Collins Advanced Technology Center на віртуальному випробувальному стенді.

Інженер Джоф Шапіро, який також займається новою розробкою, сподівається, що нова технологія дозволить пілотам заощадити в критичній ситуації дорогоцінні секунди. «Для введення складної команди від диспетчерського пункту, – каже він, – пілотам може знадобитися до 30 секунд, щоб натиснути всі клавіші».

За його словами, голосове управління зменшує час реакції літака на накази диспетчерів до 8 секунд, завдяки чому в пілотів у запасі буде ще 22 секунди, які вони можуть приділити контролю за безпекою повітряного борту, навколишнім трафіком чи погодними умовами.

Зовсім не Siri

Пересічному користувачеві може здатися, що така голосова система управління йому добре знайома, адже він давно розмовляє з такими персональними помічниками, як Apple Siri, Google Now та Microsoft Cortana. Вони доступні в англомовних країнах та дозволяють шукати відповіді на питання, спілкуючись з електронним гаджетом звичною мовою. Відповіді електроніка також надає у голосовому режимі. Детальніше про принципи їхньої роботи можна прочитати в цьому матеріалі.

Однак інженери кажуть, що порівнювати ці розробки з голосовим управлінням на літаку не можна, адже останнє значно складніше. Наприклад, перед виконанням команди пілот двічі перевіряє її дії. Це означає, що система не може схибити, адже невірні дії заблокує людина – вона просто не натисне спеціальну кнопку підтвердження.

Питання в тому, наскільки комфортно буде пасажирам, знаючи, що пілоти керують польотом, не торкаючись штурвалу. «Я подумаю над такою ідеєю, – говорить один з постійних авіапасажирів. – Я навіть не можу підрахувати, скільки разів мій телефон неправильно розпізнавав голосові команди. Я думаю, що почувався би безпечніше, якби пілоти керували в традиційний спосіб».

Пілоти також не в захваті від нового способу управління. «Я дещо скептично ставлюсь до цього, – каже пілот Боінга 777 Кіт Волцінгер. Він вважає, що з двома членами екіпажу введення команд не займає багато часу. – Я б спілкувався з диспетчерським пунктом та попрохав другого пілота виконати поворот».

Безпека попри все

Розробники нової системи намагаються зробити так, щоб пілотам та пасажирам було спокійно літати на літаку з голосовим управлінням. Для цього вони виводять безпеку на перше місце. Наприклад, якщо пілот випадково скаже якусь нісенітницю, система не буде її виконувати. Вона розпізнає лише легальні та попередньо запрограмовані команди.

Однак, незважаючи на це, голосове управління ніколи повністю не витіснить штурвал з кабіни літака. «Я думаю, – говорить Шапіро, – завжди буде потрібен якийсь ручний канал управління».

За матеріалами: CNN

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я