Понеділок, 15 Квітня, 2024

Немає звуку на iPhone: 7 найбільш ймовірних причин відсутності аудіо на айфоні

Не чуєте нічого на своєму iPhone? Це поширена проблема, тому що є кілька причин, які можуть призвести до відсутності аудіо на телефоні. Ось сім найпоширеніших таких причин та способи їхнього усунення

Переконайтеся, що звук на iPhone не вимкнено

Це може здатися очевидним, але про це легко забути – переконайтеся, що перемикач Дзвінок/Без звуку, широко відомий як кнопка вимкнення звуку не знаходиться у положенні «Без звуку». Якщо перемикач знаходиться в нижньому положенні і ви бачите червоний колір – звук вимкнено.

Вимкніть режими фокусування

Остання версія режиму «Не турбувати» від Apple включає в себе іноді заплутаний набір так званих режимів фокусування. Вони можуть мінімізувати відволікання на додатки, коли потрібно сконцентруватися.

Іноді увімкнений режим фокусування це може збивати з пантелику та перешкоджати відтворенню звуку. Відкрийте «Центр керування» (на більшості iPhone проведіть пальцем вниз з правого верхнього кута) та поставте прапорець «Фокус», щоб активувати режим фокусування. Якщо на ньому написано щось інше, ніж Фокус, торкніться значка, щоб вимкнути його.

Налаштуйте гучність у програмі

Можливо, звук занадто тихий, щоб почути, тому запустіть програму, яку ви намагаєтеся використовувати, а потім скористайтеся кнопками гучності на бічній панелі телефону для налаштування нормальної чутності.

Вимкніть пристрої Bluetooth

Можливо, звук на iPhone не відтворюється тому, що він відтворюється на іншому гаджеті. Телефон може бути просто підключений до Bluetooth-пристрою.

Найпростіший спосіб переконатися, що це не так – просто вимкнути Bluetooth повністю, принаймні тимчасово. Відкрийте «Центр керування» і торкніться значка Bluetooth, щоб вимкнути радіо Bluetooth. Це змусить iPhone використовувати власний вбудований динамік.

Переконайтеся, що динаміки не заблоковані

Цілком можливо, що якась фізична перешкода може настільки приглушити звук, що ви його не почуєте. Якщо на вашому телефоні є якийсь чохол – зніміть його, особливо якщо він закриває динаміки телефону. Потім перевірте динамік, щоб побачити, чи не приглушений він брудом чи сміттям. Якщо так, ретельно почистіть динаміки.

Перезавантажте iPhone

Можливо, є якийсь програмний збій, який заважає iPhone правильно відтворювати аудіо. Найпростіший спосіб вирішити будь-які проблеми, що залишилися – перезавантажити iPhone.

Перевірте налаштування звуку

Якщо iPhone все ще не відтворює звук навіть після попередніх кроків та перезавантаження телефону, перевірте налаштування звуку.

  1. Запустіть програму Налаштування.
  2. Торкніться Звуки та тактильні відчуття.
  3. У розділі Дзвінок і сповіщення перетягніть повзунок ліворуч і праворуч. Ви повинні почути якийсь звук.

Якщо ви нічого не чуєте, імовірно, є проблема з апаратною частиною і телефон треба нести в сервісний центр.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися