«Професіонали майбутнього 2015»

Команди одинадцяти провідних університетів приступили до роботи над темою «Впровадження технології IP-над-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS». Її вони виконуватимуть у рамках основного етапу восьмого всеукраїнського щорічного конкурсу «Професіонали майбутнього» для студентів профільних спеціальностей з напрямку «Телекомунікації». Учасники мають вирішити поставлене завдання, презентувавши свій інноваційний проект, у якому вони залучать здобуті телекомунікаційні знання.

Учасники «Професіоналів майбутнього» представляють свої проекти

Обрана цього року тема пропонує створити рішення, яке підвищить економічну ефективність мережі за рахунок технології IP-над-DWDM. Остання знижує енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спрощує архітектуру мережі. Детальний список команд можна переглянути тут.

Конкурсний етап триватиме до 18 травня 2015 року, а у фіналі змагання відбудеться публічний захист наукових робіт перед компетентною конкурсною комісією, що складається з представників вищих навчальних закладів і фахівців телекомунікаційної галузі. Вона оцінить наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки й архітектури проектування, швидкості реалізації; також будуть враховуватися презентаційні навички. Переможців визначать за сумою голосів.